Hľadáme nového kolegu, ktorý chce zažiť úspech

Staň sa členom skvelého tímu odborníkov kde môžeš rásť a plniť si sny

OD PRVÉHO DŇA VO FINREA

V TOM NEBUDEŠ SÁM

V kolegoch hľadáme len to najlepšie. Buď si istý, že ťa podporíme a podržíme, aby si sa mohol stať úspešným. Sme presvedčení, že len kvalitne vyškolený maklér môže skutočne ukázať svoj potenciál. Preto od prvého dňa u nás budeš neustále získavať najnovšie know-how, marketingovú podporu a vzdelanie, aby si zarábal viac a rýchlejšie.

Byť Finreákom neznamená mať prácu.
Je to životný štýl s vášňou pre reality... a tiež vzájomná podpora celého tímu.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY O PRÁCI U NÁS

"Viem si ako maklér v realitách zarobiť?"

Pri predaji alebo kúpe nehnuteľností sa vždy jedná o veľké peniaze. Naši makléri sú vďaka know-how a školeniam pripravení na to, aby vedeli v realitnom trhu nájsť tú správnu príležitosť. Dôkazom toho sú rekordne rýchle predaje a za vyššiu sumu ako požadoval klient.

Moje skúsenosti a know-how ti ukážku úspešnú cestu

Radoslav KováčikZakladateľ Finrea

Všetko ti vysvetlím a naučím ťa byť maklérom

Andrej KačalkaMaklér

"A aké sú vstupné náklady keď chcem byť maklér, potrebujem živnosť?"

Čas od začatia tvojej maklérskej kariéry po prvé zisky je u každého iný a závisí výlučne od jeho usilovnosti a šikovnosti. Je dobre, ak máš rezervu, z ktorej môžeš zaplatiť účty, benzín a telefón v období, keď ešte nezarábaš. A áno, naši makléri majú živnosť. Má to viacero výhod, ale najmä ako podnikateľ nemáš výšku svojich príjmov nijako obmedzenú.

"A ako sa, ako maklér, dostanem do povedomia ľudí?"

Aby si uskutočnil úspešný obchod potrebuješ ukázať nie len nehnuteľnosť, ale aj seba. Dostaneš od nás kompletný marketingový balík, aby bol predaj čo najrýchlejší a tiež si mohol budovať svoju osobnú značku. Postaráme sa o marketingové materiály a poskytneme ti marketingovú podporu a know-how.

Pomôžem ti s celým marketingom od tvorby vizitky až po propagáciu nehnuteľnosti na Facebooku

Ivka VargováMarkeťák

Som tu pre teba v celej administratíve

Monika ChovanováFinrea podpora

"A administratíva pri predaji nehnuteľnosti je na mne?"

Pri predaji alebo kúpe nehnuteľností sa vždy jedná o veľké peniaze. Naši makléri sú vďaka know-how a školeniam pripravení na to, aby vedeli v realitnom trhu nájsť tú správnu príležitosť. Dôkazom toho sú rekordne rýchle predaje a vyššiu sumu ako požadoval klient.

"Školenia si platím sám?"

Finrea školenia kde ti odovzdáme naše know-how sú zadarmo. Často máš možnosť zúčastniť sa aj školenia mimo Finrea. Skúsenosti od kolegov sú však na nezaplatenie.

"Má máklér fixný príjem?"

Realitní makléri nemajú fixný príjem, ale sú vzdelávaní a motivovaní k rýchlym a efektívnym predajom. Keďže nemajú fixný príjem, nemajú stanovenú ani hornú hranicu príjmu.

"Musím mať vlastné auto?"

Áno pozícia realitného makléra si vyžaduje to, aby si bol mobilný a blízko klientom. Ak budeš úspešný odmenou ti bude aj firemné auto na súkromné účely.

DÔLEŽITÉ JE CHCIEŤ

OSTATNÉ ŤA NAUČÍME

Vo FINREA nám nezáleží na tvojom veku ani počte titulov.
Hľadáme odhodlaných ľudí s energiou, ktorí chcú rásť.

CHCEŠ BYŤ
FINANČNE SLOBODNÝ?

U nás budeš ohodnotený vždy podľa svojho snaženia, čím viac makáš tým viac máš - všetko je na tebe

ÁNO, chcem byť finančne slobodný

CHCEŠ VIAC
VOĽNÉHO ČASU?

Ako Finrea maklér budeš pánom svojho času, žiadny šéf ti nebude stáť za chrbtom

ÁNO, chcem mať viac voľného času

CHCEŠ PATRIŤ
MEDZI NAJLEPŠÍCH?

Získali sme ocenenie Najlepšia realitná agentúra na strednom Slovensku, teraz sa môžeš pridať k nám

ÁNO, chcem patriť medzi najlepších

ČO ŤA U NÁS ČAKÁ?

POHODA, PRIATELIA, RAST, ZÁBAVA, ÚSPECH, ŠAMPANSKÉ...

...BUDEŠ ZODPOVEDNÝ ZA

hľadanie
nových príležitostí

prezentáciu
nehnuteľností

komunikáciu
s klientmi

AKO SÚ U NÁS SPOKOJNÍ MAKLÉRI?

Andrej Kačalka

"Najviac ma baví kreatívna časť tejto práce. Príprava prezentácie nehnuteľnosti kde môžem uplatniť svoje nápady. Rovnako je skvelé, že viem pre svojich klientov zaistiť naozaj veľa vecí za čo sú vďační. Práca makléra teda dala hlavne možnosť riadiť si svoj čas sám a neustále nadobúdať nové skúsenosti. Vo Finrea mám možnosť rozvíjať sa po pracovnej aj osobnej stránke . V rámci tímu získavame neustálu podporu v rodinnom prostredí. Som rád, že môžem byť platným členom nášho tímu aj dnes."

Miroslava Šalata Šimúnová

"Práca realitného makléra mi bola vždy blízka. Nie je to bežná, nudná práca pri ktorej máte pocit, že vám čas uteká pomedzi prsty. Pri tejto práci sa dokážem realizovať podľa svojich predstáv a to ma posúva nie len po pracovnej ale aj osobnej stránke. Je to možnosť ako pomôcť s hľadaním domova a to je pre mňa ten najväčší bonus. Tiež je dôležité  mať pri sebe dobrý, spoľahlivý tím. Preto som si vybrala spoločnosť Finrea. Práve tu som získala skúsenosti a veľkú ochotu zo strany tímu. za čo som veľmi vďačná."

Martina Pišúthová

"Dlhé roky som sa venovala finančnému poradenstvu avšak vždy som mala pocit, že mi niečo chýba. Tak som sa stretla so spoločnosťou Finrea, ktorá mi otvorila nový svet a to svet realít. Práca realitného makléra ale hlavne práca pre Finrea bol pre mňa životným krokom. Krokom vpred. Som vďačná, že môžem byť súčasťou rýchlo rastúcej firmy a rásť spolu s ňou. Najväčšou výhodou práce realitného makléra je pre mňa možnosť disponovať a riadiť si svoj čas podľa svojich potrieb a potrieb mojej rodiny."

SI ODHODLANÝ ZMENIŤ SVOJ ŽIVOT?

MUSÍŠ CHCIEŤ  ZVÍŤAZIŤ, TAK AKO CHCEŠ DÝCHAŤ

Sprav krok k novej kariére a novému životu

CHCEŠ SA STAŤ TIPÉROM
A MAŤ PASÍVNY PRÍJEM?

Nemusíš byť zamestnaný, aby si zarobil