Akú formu spolupráce s realitkou vybrať pre úspešný predaj nehnuteľnosti?

V dnešnej dobe kedy sme z každej strany doslova bombardovaný informáciami typu kto koho kedy okradol alebo podviedol sa môže zdať krok zveriť svoju nehnuteľnosť len jednej realitnej kancelárií vo forme exkluzívnej zmluvy ako veľmi riskantný a nerozumný. Pýtate sa prečo by som to mal robiť? Veď tým že predaj svojej nehnuteľnosti zverím viacerým realitným kanceláriám nič nestratím....

Ako predať byt a správne nastavenou cenou získať tisíce euro navyše

Správne nastavenou cenou pri predaji bytu môžete získať tisíce euro navyše. Zistite ako na to.

Daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti

Daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti – byt – tlačivo

Aké tlačivo treba vyplniť ak ste predali alebo kúpili byt? Kde ho nájdete? Pripravili sme pre vás len tie, ktoré potrebujete po kúpe / predaji bytu.

Ako ušetriť tisíce správnou obhliadkou pri kúpe nehnuteľnosti

Čo by ste si teda mali všímať a čo by ste mali robiť pri obhliadke??? Tu nájdete tipy ako neprísť o tisíce kúpou zlej nehnuteľnosti.

predaj nehnuteľnosti

3 kroky k úspešnému predaju nehnuteľnosti

Ak chcete aby ste za vašu nehnuteľnosť dostali čo najviac a predali ju rýchlo tak je nutné aby ste ju pripravili na predaj a správne ju prezentovali. Ako na to?

Hypotéka pre mladých do 35 rokov bude od apríla najdostupnejšia

Dnes je priemerná úroková sadza na hypotékach na úrovni 2,5 %. V prípade hypotéky so štátnym príspevkom pre mladých môžete mať na prvých 5 rokov úrok od 0 %. Za akých podmienok sa k takto výhodnému úveru dostanete?

Dokladovanie príjmu pre účely štátnej podpory

Žiadate hypotéku so štátnym príspevkom pre mladých? Ako vydokladujete príjem za predchádzajúci rok pri žiadosti o hypotéku so štátnym príspevkom pre mladých? Akú hranicu hrubého príjmu nesmiete prekročiť?

Čo musíte vedieť predtým ako sa pustíte do predaja vašej nehnuteľnosti

Čo môžete stratiť pri neexkluzívnej forme spolupráce a ako sa tomu vyhnúť? Čo naopak získate pri exkluzívnej zmluve a spolupráci s profesionálnym maklérom?

Ako predať nehnuteľnosť v zime a zvýšiť jej predajný potenciál?

Zima je všeobecne považovaná za najhoršie obdobie v ktorom môžete svoj dom ponúkať. Pokiaľ ste sa z rôznych dôvodov rozhodli predávať svoj dom aj v tomto období, máme pre vás niekoľko tipov ako na to.

4 najčastejšie chyby, ktoré robíte pri predaji nehnuteľnosti

Ako predať nehnuteľnosť rýchlo a výhodne? Ako sa vyhnúť chybám?

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie