Gratulujeme!

Máš odhodlanie a to presne hľadáme. Prvý krok k novej kariére si úspešne zvládol

1. KROK33%

SME NA TEBA ZVEDAVÍ A CHCELI BY SME ŤA SPOZNAŤ LEPŠIE

Nemusíš mať skúsenosti. Záleží na tom aký máš charakter a či máš v sebe ten správny "drive"

1. Natoč krátke video o sebe kde sa nám predstavíš a povedz nám prečo sa chceš stať Finreákom.

2. Video zaves na Youtube a link na svoje video pošli cez formulár dole k nám do Finrea.

Andrej Kačalka

"Najviac ma baví kreatívna časť tejto práce. Príprava prezentácie nehnuteľnosti kde môžem uplatniť svoje nápady. Rovnako je skvelé, že viem pre svojich klientov zaistiť naozaj veľa vecí za čo sú vďační. Práca makléra teda dala hlavne možnosť riadiť si svoj čas sám a neustále nadobúdať nové skúsenosti. Vo Finrea mám možnosť rozvíjať sa po pracovnej aj osobnej stránke . V rámci tímu získavame neustálu podporu v rodinnom prostredí. Som rád, že môžem byť platným členom nášho tímu aj dnes."

Miroslava Šalata Šimúnová

"Práca realitného makléra mi bola vždy blízka. Nie je to bežná, nudná práca pri ktorej máte pocit, že vám čas uteká pomedzi prsty. Pri tejto práci sa dokážem realizovať podľa svojich predstáv a to ma posúva nie len po pracovnej ale aj osobnej stránke. Je to možnosť ako pomôcť s hľadaním domova a to je pre mňa ten najväčší bonus. Tiež je dôležité  mať pri sebe dobrý, spoľahlivý tím. Preto som si vybrala spoločnosť Finrea. Práve tu som získala skúsenosti a veľkú ochotu zo strany tímu. za čo som veľmi vďačná."

Martina Pišúthová

"Dlhé roky som sa venovala finančnému poradenstvu avšak vždy som mala pocit, že mi niečo chýba. Tak som sa stretla so spoločnosťou Finrea, ktorá mi otvorila nový svet a to svet realít. Práca realitného makléra ale hlavne práca pre Finrea bol pre mňa životným krokom. Krokom vpred. Som vďačná, že môžem byť súčasťou rýchlo rastúcej firmy a rásť spolu s ňou. Najväčšou výhodou práce realitného makléra je pre mňa možnosť disponovať a riadiť si svoj čas podľa svojich potrieb a potrieb mojej rodiny."

VYUŽI PRÍLEŽITOSŤ A ZMEŇ SVOJ ŽIVOT 

Zanechaj nám správu a čoskoro sa vidíme pri dobrej káve 😉

BYŤ MAKLÉROM NIE JE NIČ PRE TEBA?

STAŇ SA NAŠÍM TIPÉROM