Povedali o nás:

"Maximálna spokojnosť s realitkou a ľuďmi v nej. Veľmi rýchlo reagujú na podnety zákazníka a je vidieť, že sú zohratí tím. Boli sme skeptickí nechať predaj na RK ale s Finreou sme boli milo prekvapení čo všetko vedia zabezpečiť a vybaviť za nás. Naozaj sme nič robiť nemuseli a byt sa predal v rekordnom čase. Vedú nový štýl v predaji so zákazníkom. Komunikácia aj cez FB nie je problém a ani nedostatok času, prispôsobia sa aj v neobvyklých dňoch a hodinách. Myslím, že všetky tieto recenzie hovoria za všetko. EšTe raz ĎAKUJEME !"

Majka Zrnčíková SpišákováDolný Kubín

"S prácou pána Kováčika sme boli neskutočne spokojní. O 13:30 bol nafotiť náš byt a o 15:30 v ten istý deň nám už telefonoval, že má kupcu. Na druhý deň bol byt predaný. Jeho profesionalita nemá hranice. Všetko vybavil od papierov, banky, katastra tak, aby sme sa o nič nemuseli starať , jedine o to kedy nám pípne sms, že peniaze dorazili na účet. Odporúčam všetkým ľudom, ktorí chcú predať svoju nehnuteľnosť rýchlo, ľahko a bez starostí. Pán Kováčik a celý jeho tím sú nato 100% stvorení. Ďakujeme rodina Távora"

rodina TávoraDolný Kubín

FINREA dokáže predať aj byt kde iní povedia že za tu cenu to nepredáte. Pracuje pre zákazníka nie pre províziu. Video a fotky ktoré Vám spracuje Vám byt predá samo. Nenafotia Vám fotky kde sa pozeráte či sa predáva byt, alebo ten nábytok čo je tam. Z praxe poznám realitky ktoré urobia fotky ako keby ste išli predávať nábytok na Bazoš a to Vám pri predaji vôbec nepomôže, skôr naopak ublíži a odradí kupcu. Spravia Vám presne to čo je pri predaji potrebné, aby kupujúci videl to čo chce vidieť a zaujalo ho to tak že to ani nemusí vidieť a povie si doma od PC že to chce. Nik Vám v okrese Dolný Kubín nepripraví nehnuteľnosť na predaj tak ako Vám ho FINREA naservíruje na internet. Mal som 2 byty na predaj v 5 realitách, ak budem predávať ďalší FINREA bude prvá ktorú oslovím, pretože sú realitky, ktoré si z Vášho bytu urobia len čiarku do ponuky a je im jedno aký byt predajú im ide len o províziu. Rado Kováčik pracuje pre každú nehnuteľnosť naplno a to vidno. Mal som ponuky v 4 realitách a keď mi on zavolal ako posledný váhal som či mu to vôbec dať do ponuky, alebo nie. Dnes viem že keby som tak nespravil, tak s prístupom ostatných realitiek by som byt predával ešte hodne dlho. A tiež dnes viem že Vám ho vrelo odporúčam, nie je to recenzia na jeho reklamu, ale na to že jeho fotky a videá sú najlepšia návnada na záber kapitálneho sumca, ktoré mne pomohli predať byt presne tak ako som chcel a plánoval. Moja spokojnosť je zároveň jeho odmena na túto recenziu. Ďakujem p. Kováčik za všetko.

Marián VondenbergDolný Kubín / firma STYROTHERM

 

Ďakujeme Martine Pišuthovej za odborné a expresné vybavenie prevodu nadobudnutej nehnuteľnosti. Proces prebehol bez komplikácií s príjemným prístupom. Realitnú kanceláriu FINREA vrelo odporúčame potencionálnym kupujúcim.

JaškovciLisková

 

S priateľom sme kúpu nášho nového domčeka riešili s Radom Kováčikom a sme nadmieru spokojní. Pomohol nám ako skvelý realitný maklér, taktiež nám podal pomocnú ruku pri financovaní a pomohol nám aj ako človek. Je to skvelý chlapík 🙂 Je zrejmé, že svoju prácu má rád, ľuďom pomáha ochotne a v danej oblasti je zbehlý. Taktiež sme boli spokojní s jeho pohotovými reakciami kedykoľvek a ohľadom čohokoľvek. Všetkým len doporučujeme. Ďakujeme za všetko a potom Ťa čakáme, na teraske, dáme kávu 🙂

Mirka IvanováStankovany

 

Martina Pišuthová je šikovná realitná maklérka, ktorá dokázala predať náš byt doslova za deň. Ďakujeme

Anička Hajtmanska BlažekováRužomberok

 

So spoluprácou s finančnou maklérkou p. Pišuthovou som bola veľmi spokojná. Bola veľmi nápomocná a komunikácia s ňou bola rýchla a objektívna. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Miroslava Novacká Badová

 

Potrebovali sme rýchlo a za dobrú cenu predať byt. Mal som výborné odporúčania na p. Kováčika, ktorého sme oslovili s pomocou pri predaji bytu. Poradil nám ako máme byt pripraviť aby bol predaj rýchly. Spravil perfektnú videoobhliadku a prezentáciu, ktorá rýchlo priniesla vážnych záujemcov. Už za 7 dní bol byt predaný a za cenu vyššiu ako sme chceli! Celý obchod potom dotiahol do bezproblémového konca a svoje peniaze za byt sme mali bezpečne a rýchlo na účte. Ďakujem za pomoc a doporučujem p. Kováčika všetkým, ktorí chcú predať nehnuteľnosť.

Ján RosinskýDolný Kubín

 

Spolu s manželkou sme sa pokúšali predať byť sami. Kde sa dalo sme inzerovali. Chceli sme najlepšiu cenu za byt. Namiesto toho sme dostali hŕbu návštev a predaj nikde. Po oslovení realitnej kancelárie FINREA p. Kovacika sme predali byť za pár dní. Skvelá komunikácia, výborne zastúpenie u advokáta, vzájomná dôvera a hladký predaj. Aj keď sme boli 173 km vzdialený podoťahoval všetko na katastri aj u notára. Kiež by sme si všetci tak profesionálne robili svoju prácu ako FINREA. Ďakujeme Igor s manželkou

Bc. Igor Papík a Ildy PapíkováDolný Kubín

 

Pán Kováčik dokázal takmer neskutočné, do 30 hodín od zverejnenia inzerátu sa mi ozval kupujúci na rodinný dom, že ho berie okamžite, priateľka tam už vtedy chcela zostať bývať. Do 11 dní som sa vysťahoval. Ináč profesionálne spracované video obhliadky a nafotené detaily v dome. Video sa nesmierne páčilo okoliu. Vrele odporúčam realitnú kanceláriu FINREA ak zamýšľate predať nehnuteľnosť.

PhDr. Miroslav ŠimulčíkLokca

 

Ponuka pána Kováčika nás zaujala hneď na prvý pohľad. Videoobhliadka bola na vysokej úrovni ako aj osobná obhliadka a jednanie. Na všetky naše otázky sme ihneď dostali odpovede. Neváhali sme ani minútu. V Stredu ráno som inzerát našla, poobede sme boli na obhliadke a v Piatok som už mala kľúče doma 🙂 Obchod prebiehal od prvého až do posledného dňa tak, aby boli spokojné všetky strany. Želáme veľa rovnako spokojných klientov.

Zuzana HubováDolný Kubín

 

Pán Kováčik je TOP. Odporúčam každému. ..

Michal PaškoDolný Kubín

 

Touto cestou by som sa Vám chcel poďakovať za korektnú spoluprácu pri predaji môjho 4 izbového bytu. Nemám dobré skúsenosti s realitnými kanceláriami z minulosti, pretože ich snaha získať províziu hraničila s hyenizmom. Pán Kováčik a pani Frohlichová, s ktorými som bol v kontakte sa nevnucovali a preukázali svoju odbornosť a skutočne som bol spokojný s priebehom predaja bytu. Celému kolektívu realitnej kancelárie FINREA chcem zaželať veľa pracovných úspechov. Všetkým ktorí sa rozhodnú predať alebo kúpiť nehnuteľnosti doporučujem využiť služby realitnej kancelárie FINREA.

JuDr. František ChmelanDolný Kubín

 

Ďakujem p. Frohlichovej za rýchly a profesionálny predaj mojej nehnuteľnosti a za pomoc a poradenstvo.

Marek BachynecDolný Kubín

 

Chceli by sme sa poďakovať p. Faberovi za pomoc a odborné rady pri hľadaní nového bývania v Žiline. Boli sme spokojný s jeho promptným prístupom a ochotou pomôcť nám.

Zuzana O. & Robert V.Žilina

 

Bol som spokojný s individuálnym prístupom pri kúpe môjho bytu. Všetko prebehlo rýchlo a bez problémov.

Jiří, J.Dolný Kubín

Sme členom Realitnej únie SR

Sme členom Realitnej únie SR, ktorej cieľom je združovanie profesionálov, ktorí na realitnom trhu poskytujú klientom prvotriedny servis.

Neustále sa vzdelávame aby sme vám priniesli lepšie služby